Ile kosztuje dorobienie kluczy Gerda
Ile kosztuje dorobienie kluczy Gerda?
Marzec 29, 2022
Kiedy buty opłaca się odnowić i gdzie to zrobić
Kiedy buty opłaca się odnowić i gdzie to zrobić?
Maj 27, 2022
Pokaż wszystkie

Jak dorobić klucz na podstawie zamka?

Jak dorobić klucz na podstawie zamka

Zgubienie klucza może przysporzyć nieco kłopotów. Jednak, jeżeli nie chcemy wymieniać zamka w drzwiach, najlepszym rozwiązaniem będzie dorobienie klucza. Zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób można tego dokonać, jeżeli nie posiadasz oryginalnego klucza, na podstawie którego można powielić drugi zestaw kluczy zapasowych. Dzisiejsza technologia pozwala na dorobienie klucza na podstawie z zamka.

Nie otwieraj drzwi w inny sposób

W sytuacji, kiedy okaże się, że nie mamy klucza, może przyjść nam do głowy pomysł na otworzenie drzwi w inny sposób. Niestety próba “włamania się” do swojego mieszkania może zakończyć się bardzo poważnym uszkodzeniem zamka. W związku z tym, nie próbuj używać żadnych narzędzi, które mogą narobić więcej szkody, niż pomóc dostać się do środka. Chociaż możesz spieszyć się z otworzeniem drzwi, lepiej jest wezwać do pomocy doświadczonego fachowca.

Proces dorabiania klucza na podstawie zamka

Wydawać by się mogło, iż skoro nie mamy klucza, który pełniłby rolę wzoru do klucza zapasowego, dorobienie kolejnego kompletu jest po prostu niemożliwe. Okazuje się, że jest to wykonalne, chociaż wymaga to zdecydowanie więcej pracy. Dodatkowo, takie zadanie powinno być dedykowane wyłącznie specjaliście, który się na tym naprawdę zna, a także posiada bardzo duże doświadczenie. Jednocześnie taki zabieg będzie wymagać od niego naprawdę bardzo dużo precyzji i ostrożności, aby nie uszkodzić zamka.

Jeżeli jesteś w potrzebie, ponieważ zgubiłeś klucz i nie możesz dostać się do swojego mieszkania lub domu, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych usług. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w awaryjnym otwieraniu zamków. Poradzimy sobie również z sytuacją, gdy klucz podczas otwierania zaciął się w zamku i nie możesz go w żaden sposób wyjąć. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wykazujemy się bardzo dużym profesjonalizmem. Pomożemy Ci się dostać do Twojego mieszkania i dorobimy brakujący klucz.

Czy dorobienia klucza jest bezpieczne?

Wielu Klientów zastanawia się nad tym, czy dorobienie klucza bez zamka jest bezpieczne. Patrząc na to zagadnienie w kontekście ewentualnego uszkodzenia zamka, jesteśmy pewni swojego profesjonalnego podejścia. Zaręczamy, że nie tylko dostaniesz się do swojego domu, ale jednocześnie zamek pozostanie w nienaruszonym stanie. Jednak w przypadku, gdy Twój klucz zaginął, proponujemy wymianę całego zamka. Uważamy, że jeżeli tylko istnieje ryzyko przejęcia klucza przez niepowołaną osobę, to lepiej uchronić się przed niechcianymi konsekwencjami wymianą zamka na nowy.