Naprawa obuwia powinna być dokładna, błyskawiczna i trwała. By uzyskać najlepsze efekty, warto udać się do doświadczonych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Wtedy otrzyma się pomoc w każdej sytuacji. Dokładnie takie usługi świadczy szewc Warszawa Ursynów!

Usługi szewca

Świadczymy usługi naprawy, renowacji, przerabiania i innych modyfikacji różnych rodzajów obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Nasz zespół wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, więc potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie, nawet w najtrudniejszych przypadkach. Pracujemy z rozmaitymi materiałami, fasonami oraz rozmiarami.

Wierzymy, że usługi szewca powinny być szybkie i solidne, dlatego właśnie w taki sposób wykonujemy naszą pracę. Zawsze staramy się zminimalizować czas trwania realizacji zlecenia. W sytuacjach awaryjnych pomagamy od ręki! Wykorzystujemy nowoczesne maszyny, sprzęty oraz preparaty, dzięki czemu uzyskujemy świetne efekty. Zajmujemy się szyciem maszynowym, ale też ręcznym. U nas oddajesz swoje obuwie w dobre ręce wykwalifikowanych specjalistów!

Naprawa obuwia warszawa Ursynów

Niestraszne są nam żadne wyzwania. Doskonale znamy się na butach, dlatego pracujemy z modelami letnimi, zimowymi, eleganckimi, sportowymi oraz każdymi innymi. Profesjonalnie naprawimy całą parę, ale także pojedynczy but – tak by nadal pasował do drugiego. Naszą pracę wykonujemy schludnie i dokładnie. Przyjmujemy zarówno nowe, jak i noszone pary. Jeśli np. dopiero co kupione buty okazały się niewygodne w noszeniu, zaradzimy temu! Kompleksowo zajmujemy się również uszkodzonymi lub po prostu podniszczonymi parami.

Naprawa obuwia warszawa Ursynów obejmuje m.in.: klejenie, rozbijanie i rozciąganie butów, wymianę/ skracanie obcasów, naprawę/ wymianę sprężyn (stalek), suwaków, wyściółek (wkładek), fleków, zelówek, nitów, żabek (blaszek), a także szereg innych zabiegów. Podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych lub nietypowych wyzwań – dobudowujemy obcasy i czubki, podmieniamy pęknięte podeszwy, przerabiamy fasony itp. Wszystko robimy w taki sposób, by obuwie wyglądało identycznie lub o wiele lepiej!

W naszej ofercie znajduje się także regeneracja butów, która pozwala odzyskać im dawny wygląd. Dokładamy wszelkich starań, by odświeżyć nawet już bardzo sfatygowane, ulubione pary trzewików. Wyczyścimy je, naprawimy, nabłyszczymy, pofarbujemy itp.

Naprawa butów Ursynów

Nasza świetna lokalizacja przyciąga klientów z całej Warszawy oraz okolic. Bezproblemowy dojazd oraz dogodne godziny otwarcia sprzyjają spontanicznym, niezaplanowanym wizytom. Naprawa butów Ursynów służy pomocą w każdej sytuacji! Działamy szybko, dokładnie, a do tego proponujemy konkurencyjne ceny. Zajmujemy się nie tylko naprawą obuwia, ale sprzedajemy również rozmaite sprzęty, komponenty i środki do jego pielęgnacji. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami drogą mailową bądź telefoniczną.
 

WARSZAWA URSYNÓW

Punkt handlowo-usługowy GALERIA URSYNÓW

Ulica Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 65 parter
02-797 Warszawa – Ursynów

E-mail: serwis120@wp.pl

Telefon: +48 668 218 849

Telefon: +48 662 041 851

Telefon: +48 694 802 838

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 20.00

Sobota: 10:00 - 15:00

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851