Dorabianie kluczy samochodowych Tarchomin

Dorabianie kluczy samochodowych Warszawa Tarchomin

Dorabianie kluczy samochodowych Warszawa Tarchomin – zleć nam ich dorobienie. Zgubienie, zatrzaśnięcie lub zniszczenie kluczyków do samochodowych zawsze stanowi niemały problem. Właśnie na takie sytuacje warto zabezpieczyć się w zapasowy komplet kluczyków do samochodu. Cena dorobienia kluczyków do auta uzależniona jest od ich modelu oraz zabezpieczeń jakie są w nich zastosowane oraz oczywiście od czasu, w jakim chcemy mieć wyświadczoną usługę. Co robić w takiej sytuacji na Tarchominie? Z pomocą przychodzi od lat nasza firma i nasi fachowcy.

Dorabianie zwykłych kluczyków i kluczyków z immobilizerem na Tarchominie

Nasza firma świadczy usługi dorabiania kluczy samochodowych Tarchomin do wielu marek aut, w tym kluczy z immobilizerem. Nasze nowoczesne maszyny pozwalają na kopiowanie, kodowanie oraz programowanie kluczy i pilotów samochodowych do aut z immobilizerem. Maszyny, a także urządzenia kodujące jakimi pracujemy na co dzień pozwalają nam dorabiać dla naszych klientów wszelkiego rodzaju klucze pionowe oraz poziome.


Dorób klucz do samochodu na Tarchominie - zadbaj o to, by zawsze mieć w domu zapasowy klucz

Żadna sytuacja związana ze zniszczeniem, zagubieniem lub zatrzaśnięciem klucza nie jest zła, jeśli posiadamy w domu czy w torebce dodatkowy, zapasowy klucz. Dlatego też warto zawczasu zadbać o to, by taki wyrobić. Można to zrobić chociażby w sprawdzonym punkcie dorabiania kluczy samochodowych na Tarchominie, u doświadczonego ślusarza specjalizującego się w kluczykach samochodowych.

Dlatego też zapraszamy do naszej firmy mieszczącej się przy ulicy Pasłęckiej 8d. W naszym serwisie można dorobić zarówno klucze z grotem dwustronnym, jednostronnym jak i kątowym, można także dorobić klucz wyposażony w immobilizer. W tym celu osoba dorabiająca klucze sczytuje kod zabezpieczający z chipa zainstalowanego w kluczu i wgra go w nowy, zapasowy klucz. Klucze, które posiadają stary typ kodu (np., w autach z lat 90.) mogą mieć dorobioną kopię.

 

WARSZAWA TARCHOMIN

Punkt handlowo-usługowy GALERIA POD DĘBAMI

Ulica Pasłęcka 8D
03-137 Warszawa-Tarchomin

E-mail: serwis120@wp.pl

Telefon: +48 668 219 172

Telefon: +48 694 802 838

Telefon: +48 662 041 851

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 21.00

Niedziela: 10.00 - 19.00 (dotyczy Niedzieli handlowych)

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851