Dorabianie kluczy samochodowych Ursynów

Dorabianie kluczy samochodowych Ursynów

Dorabianie kluczy samochodowych Ursynów – zleć nam ich dorobieni. Panika, nerwy i zagubienie - te trzy emocje towarzyszą nam chyba najczęściej w sytuacji, gdy zgubimy, zatrzaśniemy bądź zniszczymy kluczyk samochodowy. Żadna sytuacja nie jest jednak bez wyjścia - w najlepszym przypadku mamy kopie zapasowe kluczyków i dokładnie te kluczyki można dorobić w naszym punkcie usługowym na Ursynowie.


Dorabianie kluczyka z immobilizerem

Immobilizer to zaledwie malutka kostka zamknięta w obudowie kluczyka, jednak bez niej nie jesteśmy w stanie uruchomić silnika pojazdu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą i dziś kluczyki z immobilizerem są standardem - nie posiadają go jedynie kluczyki dużo starszych modeli aut. Dorabianie kluczyka z immobilizerem jest bardziej wymagające, ale i w tym przypadku da się to zrobić- tylko dłużej i kosztowniej. W przypadku, gdy chcemy dorobić klucz, a zgubiliśmy oryginał, trzeba będzie całkowicie odtworzyć elektronikę - jest to dość kosztowne.

Nowy klucz da się zaprogramować w jeden z trzech sposobów: poprzez gniazdo diagnostyczne (auta z systemem kontroli OBD II), wkładając kluczyk do specjalnego programatora i tworząc kopię immobilisera lub kodując właściwy chip (po uprzednim odczytaniu danych z mikroprocesora w module immobilisera). Nasza firma od lat specjalizuje się w dorabianiu wszelkich rodzajów kluczyków do auta, także tych z immobilizerem. Specjalizujemy się w kopiowaniu, kodowaniu oraz programowaniu kluczy i pilotów samochodowych do aut z immobilizerem różnych marek. Posiadając wyspecjalizowane maszyny oraz urządzenia kodujące, a także przystawki do dorabiania wszelkiego rodzaju kluczy pionowych i poziomych.


Dorób klucze do samochodu - warto mieć kluczyki zapasowe

By unikać zaskakujących i przykrych wydarzeń losowych, warto zawsze się zabezpieczyć i zawczasu dorobić kopię zapasową kluczyków. Zapasowy kluczyk można dorobić chociażby w autoryzowanym serwisie danej marki. Pamiętać jednak trzeba, iż czas oczekiwania na nowy kluczyk tam dorabiany może wynosić nawet tydzień i więcej, a cena usługi opiewać może nawet na 1000 złotych. Nowy kluczyk do jednego z popularnych marek aut dorobić można także w dobrym punkcie dorabiającym klucze na Ursynowie. Punkty takie są w stanie dorabiać kluczyki o grotach jednostronnych, dwustronnych, a także kątowych. Dorobienie klucza w zwykłym punkcie dorabiania kluczy to koszt maksymalnie 150 złotych. Jeśli nasz jedyny klucz jest zniszczony, nie trzeba się zamartwiać - fachowiec zdejmie miarę na nowy kluczyk z zamka w drzwiach auta.


 

WARSZAWA URSYNÓW

Punkt handlowo-usługowy GALERIA URSYNÓW

Ulica Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 65 parter
02-797 Warszawa – Ursynów

E-mail: serwis120@wp.pl

Telefon: +48 668 218 849

Telefon: +48 662 041 851

Telefon: +48 694 802 838

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 20.00

Sobota: 10:00 - 15:00

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851