Pieczątki Warszawa Tarchomin

 
Pieczątki są bardzo przydatne nie tylko w pracy, ale często i w życiu codziennym. Ich zrobienie wcale nie musi długo trwać czy być kosztowne. By długo służyły, warto postawić jednak na wysoką jakość. Punkt Pieczątki Warszawa Tarchomin w ekspresowym tempie wykonuje rozmaite rodzaje stempli i innych akcesoriów biurowych tego typu!

Wyrabianie pieczątek Warszawa Tarchomin

Świadczymy usługę wyrobu różnych rodzajów pieczątek oraz stempli, wykorzystywanych w celach biznesowych, księgowych czy prywatnych. Wyróżniamy się ekspresowym tempem realizacji – zamówienie można odebrać nawet już w 15 minut. Pojedyncze sztuki wykonujemy od ręki! Przy tym stawiamy na najwyższej jakości materiały oraz uważnie dostosowujemy zamówienie do wymagań klienta. Z przyjemnością podejmujemy się także innych zadań, m.in. dorabiamy wymienne wkłady, naprawiamy uszkodzone modele itp.

Realizujemy również hurtowe wyrabianie pieczątek. Z powodzeniem współpracujemy z wieloma warszawskimi firmami, dlatego mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Nie popełniamy błędów, starannie wykonujemy każdy egzemplarz i umożliwiamy duży wybór gustownych modeli pieczątek w rozmaitych kształtach oraz wielkościach. Przy większych zamówieniach uwzględniamy korzystne rabaty i promocje. Nasze konkurencyjne ceny przyciągają klientów z całej stolicy, a także okolic.

Pieczątki firmowe, księgowe, imiennie

Posiadamy doświadczenie w realizacji zarówno najbardziej klasycznych, standardowych zamówień, jak i tych bardziej nietypowych. Wykonujemy m.in. pieczątki księgowe, adresowe, graficzne, imienne, podpisowe, a także datowniki czy numeratory. Jesteśmy otwarci na propozycje, ale w razie potrzeby służymy również poradą odnośnie samego projektu czy jego układu.

Nasze nowoczesne maszyny pozwalają nam wykonywać pieczątki w różnych rozmiarach, także tych kieszonkowych. Posiadamy szeroki wybór modeli obudów, w rozmaitych rozmiarach, kolorach i kształtach. Umożliwiamy również wybór odcienia tuszu. Oprócz czarnego czy granatowego proponujemy m.in. niebieski, czerwony czy zielony.

Na życzenie wytwarzamy też kopie pieczątek lub zapasowe/wymienne płytki z tekstem. Na miejscu w kilka chwil wymieniamy uszkodzone części, a w razie potrzeby instruujemy jak samodzielnie to robić.

Wyrób pieczątek w Tarchominie

Wytworzone przez nas egzemplarze są długotrwałe, schludne i nie sprawiają żadnych kłopotów w codziennym użytkowaniu. Nasza oferta obejmuje nie tylko wyrób pieczątek w warszawskim Tarchominie, ale też inne usługi – m.in. naprawę, sprzedaż i wymianę części czy aktualizację płytki tekstowej. Koszt zlecenia jest zależny od ilości tekstu/ wielkości obszaru zadrukowanego, wybranego typu obudowy oraz liczby pieczątek. Ceny za wykonanie pełnej realizacji zaczynają się już od 39 zł. Wymiana lub aktualizacja treści to natomiast koszt jedynie 17 zł.

W razie zamówień hurtowych zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przyspieszy to cały proces, a przy okazji można uzyskać więcej informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadzwoń do nas albo wyślij wiadomość mailową!
 

WARSZAWA TARCHOMIN

Punkt handlowo-usługowy GALERIA POD DĘBAMI

Ulica Pasłęcka 8D
03-137 Warszawa-Tarchomin

E-mail: serwis120@wp.pl

Telefon: +48 668 219 172

Telefon: +48 694 802 838

Telefon: +48 662 041 851

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 21.00

Niedziela: 10.00 - 19.00 (dotyczy Niedzieli handlowych)

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851