Dorabianie kluczy Warszawa Tarchomin

 
Dorabianie kluczy Warszawa Tarchomin - zgubiłeś lub w jakikolwiek inny sposób straciłeś kiedyś klucze? Taka sytuacja jest niezwykle nerwowa, dlatego warto być na nią przygotowanym. Dorabianie kluczy Warszawa Tarchomin pozwoli Ci zabezpieczyć się na każdą ewentualność. Dodatkowa para zapasowych kluczy przydaje się w wielu różnych sytuacjach!

Dorabianie kluczy do domu

Profesjonalnie i ekspresowo dorabiamy klucze, z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn oraz najlepszych jakościowo materiałów. Usługa trwa jedynie od kilku sekund do kilku minut. Nasza oferta obejmuje dorabianie kluczy do domu, garażu, skrytek, samochodów itp. Realizujemy także nietypowe zamówienia, związane np. z mechanizmem immobilizera czy innych niestandardowych zamków. Wykonujemy klucze proste, mechaniczne, a także magnetyczne.

Dorabianie kluczy do mieszkania w naszym zakładzie trwa kilka chwil i kosztuje niewiele. Co więcej, znajdujemy się w niezwykle dogodnej lokalizacji. Obsługujemy klientów z całej Warszawy oraz okolic. Łatwy dojazd pozwala bez problemu dotrzeć do naszego zakładu klientom zmotoryzowanym i pieszym.

Jesteśmy otwarci przez cały tydzień, od godziny 10 rano. W dni powszednie działamy nawet do godziny 21! Dzięki temu można do nas swobodnie podjechać w wolnej chwili. Pomagamy wybrnąć z najbardziej awaryjnych sytuacji, ale także realizujemy większe zamówienia. Obsługujemy klientów prywatnych oraz firmy, z którymi chętnie nawiązujemy stałą współpracę.

Dorabianie kluczyków

Wykonane przez nas kopie kluczy wyróżniają się swoją jakością i schludnością. Korzystamy jedynie z nowoczesnych maszyn oraz najlepszych materiałów, dlatego nasze wytwory nie łamią się, nie gną ani nie sprawiają żadnych innych kłopotów. Są idealnie dopasowane, dlatego bardzo rzadko zdarzają nam się poprawki – wykonywane oczywiście bezpłatnie.

Co więcej, nasze kopie prezentują się bardzo korzystnie i porządnie, więc nie odróżniają się od oryginalnych kluczy. Dorabianie kluczyków warto wykonywać jedynie w tak zaufanym miejscu, jak u nas. Bez obaw można powierzyć nam oryginalny komplet. Oddamy go w nienaruszonym stanie, wraz z dokładnie taką liczbą kopii, jaką zamówiono. Nie wymagamy także żadnych dodatkowych informacji, podpisów czy innych formalności.

Zapasowe kluczyki

Wykonujemy dodatkowe pary kluczy w dowolnej ilości, niezależnie od rodzaju zamka. Sprawnie realizujemy zamówienie, minimalizując czas oczekiwania. Zapasowe kluczyki przydają się nie tylko w domu, ale też w pracy, dlatego koniecznie warto w nie zainwestować. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać! Zamów kopię kluczyków do mieszkania, garażu, samochodu, skrytki pocztowej, szafek, szkatułek itp.

Więcej informacji można uzyskać na drodze kontaktu mailowego lub telefonicznego. Dorabianie kluczy Warszawa Ursynów realizuje pojedyncze, prywatne zamówienia, jak i większe, dla przedsiębiorstw lub firm. Gwarantujemy szybką, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny!
 

WARSZAWA TARCHOMIN

Punkt handlowo-usługowy GALERIA POD DĘBAMI

Ulica Pasłęcka 8D
03-137 Warszawa-Tarchomin

E-mail: serwis120@wp.pl

Telefon: +48 668 219 172

Telefon: +48 694 802 838

Telefon: +48 662 041 851

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 21.00

Niedziela: 10.00 - 19.00 (dotyczy Niedzieli handlowych)

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851