Szewc Warszawa Tarchomin - naprawa obuwia. Problemy z obuwiem mogą być naprawdę uciążliwe. By się z nimi najlepiej uporać warto udać się do doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się danym kłopotem. O dobre buty należy przecież odpowiednio dbać! Szybkie, dokładne i tanie usługi świadczy szewc Warszawa Ursynów!

Usługi szewca na Tarchominie

Usługi szewca Warszawa Tarchomin - buty nie mają dla nas tajemnic! Kompleksowo świadczymy rozmaite usługi szewca, niezależnie od rodzaju obuwia. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy znaleźć dobre rozwiązanie w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Profesjonalnie zajmujemy się nowymi i używanymi butami, a także tymi od dawna wymagającymi renowacji.

Naprawiamy, odnawiamy i przerabiamy wszystkie rodzaje obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Ręcznie lub z pomocą maszyn pracujemy z rozmaitymi materiałami, fasonami, rozmiarami itp. Znamy się na każdym typie butów – letnich, zimowych, sportowych, eleganckich, domowych itp.

Wyróżniamy się sprawną realizacją, która jest przy tym solidna i staranna. W sytuacjach awaryjnych pomagamy od razu, w kilka minut! Świetna lokalizacja oraz konkurencyjne ceny przyciągają do nas klientów z całej Warszawy, a także okolic.

Naprawa obuwia Warszawa Tarchomin

Wykorzystujemy nowoczesne, sprawne maszyny i przyrządy, dlatego naprawa obuwia Warszawa Tarchomin zawsze przebiega w pełni profesjonalnie. Wspieramy się również świetniej jakości preparatami i środkami chemicznymi, które można u nas nabyć w korzystnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, by klient był w pełni zadowolony z naszej pracy. Wszelkie naprawy, wymiany czy modyfikacje wykonujemy z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Jeśli musimy zająć się jednym butem, na pewno nadal będzie on idealnie pasował do drugiego!

Pomagamy w wielu kłopotach z obuwiem. W naszej ofercie znajduje się m.in. rozbijanie i rozciąganie butów, wymiana/przedłużanie/skracanie obcasów, podmiana pękniętej podeszwy, klejenie czy szycie. Wymieniamy i naprawiamy także wszelkie elementy, takie jak: suwaki, wkładki, fleki, zelówki, nity, żabki. Podejmujemy się również nietypowych, trudnych wyzwań.

Jedną z naszych usług jest też regeneracja butów. Przywracamy dawny wygląd najbardziej sfatygowanym parom! Robimy co w naszej mocy, by naprawić nawet te, które nadają się do wyrzucenia – doskonale rozumiemy, jak bardzo można przywiązać się do obuwia. Kompleksowo czyścimy, naprawiamy, nabłyszczamy, farbujemy, impregnujemy itp.

Naprawa butów Tarchomin

Wygodny dojazd oraz długie godziny otwarcia pozwalają swobodnie wybrać moment na skorzystanie z naszych usług. Naprawa butów Tarchomin w tygodniu przyjmuje klientów aż do godziny 21! Jeśli naprawa jest prosta, możemy wykonać ją od ręki. Pracujemy sprawnie, ale dokładnie i schludnie. Co więcej, proponujemy bardzo konkurencyjne ceny. Oprócz usług związanych z obuwiem oferujemy także wiele świetnych przyrządów oraz preparatów do ich pielęgnacji. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość mailową!

WARSZAWA TARCHOMIN

Punkt handlowo-usługowy GALERIA POD DĘBAMI

Ulica Pasłęcka 8D
03-137 Warszawa-Tarchomin

E-mail: serwis120@wp.pl

Telefon: +48 668 219 172

Telefon: +48 694 802 838

Telefon: +48 662 041 851

ZAPRASZAMY

Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 21.00

Niedziela: 10.00 - 19.00 (dotyczy Niedzieli handlowych)

parallax background

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851