DORABIANIE KLUCZY

Bez względu na to, czy chcesz dorobić klucze do mieszkania, domu, garażu, kłódki, czy samochodu – służmy naszą fachową pomocą. W przypadku aut, dorabiamy także klucze do tych, które są wyposażone w immobilizer. Mając na uwadze Państwa czas, usługę wykonujemy na miejscu, „od ręki”.

Dorobienie jednej sztuki to kwestia od kilku sekund do maksymalnie 7 minut. Jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek uwagi względem naszej pracy – służmy bezpłatnymi korektami. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.WYRABIANIE PIECZĄTEK

W naszym zakładzie W&D wykonujemy zarówno standardowe pieczątki firmowe, jak i te z elementami graficznymi oraz logiem. Tworzymy tzw. pieczątki kieszonkowe, imienne, datowniki oraz numeratory. Oferujemy zapasowe gumki, różne rozmiary i kształty pieczątek, a także dajemy możliwość wyboru koloru ich odbić.

Ceny uzależnione są od ilości tekstu, a także obudowy. Cena za wyrobienie pieczątki rozpoczyna się od 39 zł, zaś sama wymiana treści od 17 zł. Służmy doradztwem, profesjonalnym wykonaniem, a także dogodnym terminem realizacji. Podejmuje się najtrudniejszych wyzwań. Miarą naszego sukcesu są Klienci, którzy do nas wracają i rekomendują naszą pracę innym Klientom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.USŁUGI ZEGARMISTRZOWSKIE

Szukasz specjalistów, którzy pomogą w wymianie paska albo baterii w zegarku? Spokojnie, jesteśmy w stanie pomóc. Nasze usługi zegarmistrzowskie wykonujemy niezależnie od tego, z jakim modelem mamy do czynienia.

Warto postawić na działanie naszej firmy, bo posiadamy przyrządy do wymiany pasków i skracania bransoletek. Pamiętaj, że zegarek ma wiele delikatnych i małych części.NAPRAWA OBUWIA

Usługi szewskie W&D to druga szansa dla obuwia, kiedy domowe sposoby zawodzą. Praca rąk, którą wykonujemy, czyli usługi szewskie to nasza pasja. Powierzając nam zadanie naprawy, macie Państwo pewność, że podejdziemy do niego profesjonalnie, a naprawy dokonamy z najszybszym możliwym czasie.

Zdając sobie sprawę z tego, że czas odgrywa niekiedy główną rolę przy naprawie, staramy się działać ekspresowo. Nasze oddziały znajdują się w centralnych punktach dzielnic Warszawy, dzięki czemu z łatwością do nas dotrzecie.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851