Dorabianie kluczy samochodowych Józefosław Piaseczno


Dorabianie kluczy samochodowych Józefosław Piaseczno

Dorabianie kluczy samochodowych Józefosław Piaseczno – zleć nam ich wykonanie. Chyba każdy kierowca choć raz przeżył chwile grozy, jakimi bez wątpienia się przypadki zgubienia, złamania czy zatrzaśnięcia w samochodzie kluczyków. To sytuacje, gdzie działać trzeba najczęściej szybko, gdyż wydarzają się pod miejscem pracy, na parkingach przy supermarketach, w czasie wyjazdu po dzieci do szkoły czy przedszkola itp. Dlatego podpowiadamy, jak radzić sobie w takich sytuacjach i na czym polega dorabianie kluczyków samochodowych. Nasza firma od lat pomaga kierowcom wychodzić z podobnych opresji.

Dorób klucz lub wyrób całkiem nowy w naszym punkcie Józefosław Piaseczno

Bycie ostrożnym i zapobiegliwym oznacza tyle, by najlepiej dorobić sobie od razu dodatkowy, zapasowy klucz do auta, jeśli jeszcze takowego nie posiadamy. Trochę kłopotliwe może się okazać dorobienie klucza z immobilizerem, a przecież dziś niemal każde auto wyposażone jest w zamek z takim właśnie zabezpieczeniem. W sytuacji, gdy posiadamy zapasową wersję klucza sprawa jest prostsza - nasi pracownicy mają możliwość sczytania danych z tego klucza- z chipa oraz z numeru nadwozia. Klucze posiadające immobilizer są droższe w dorobieniu od tych najzwyklejszych, jednak ze względów bezpieczeństwa warto mieć ich zapasowe kopie. Nasz punkt dorabiania kluczy do samochodu, który mieści się w Galerii MMG Center (ul. Geodetów 23, Józefosław) posiada nowoczesne maszyny i urządzenia kodujące, dzięki którym dorabiamy wszelkiego rodzaju klucze - zwykłe oraz te z immobilizerem, do różnych aut.

Koszt dorobienia kluczyków do samochodu Józefosław Piaseczno

Cena dorobienia najzwyklejszego klucza do auta, czyli takiego bez immobilizera to koszt około 50-100 złotych. Inaczej cenowo to wygląda w przypadku kluczy z immobilizerem- jeśli dorabiamy go na podstawie starego klucza, zapłacimy około 150-200 złotych. W przypadku, gdy zgubiliśmy wszystkie klucze lub uległy one zniszczeniu, zwłaszcza gdy były to klucze z immobilizerem, ich cena w serwisie będzie kosztowała nawet kilkaset złotych. To sprawia, iż lepiej zawczasu się zabezpieczyć i mieć kopie kluczyków np. w naszym punkcie dorabiania kluczy samochodowych Józefosław, by uniknąć takich niepotrzebnych wydatków. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu w Józefosławiu, gdzie na miejscu wycenimy fachowo daną usługę z korzyścią dla klienta.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!


+48 662 041 851