Kiedy buty opłaca się odnowić i gdzie to zrobić
Kiedy buty opłaca się odnowić i gdzie to zrobić?
27 maja, 2022
Ile kosztuje dorobienie kluczyka do szafki szkolne
Ile kosztuje dorobienie kluczyka do szafki szkolnej? Sprawdź!
29 lipca, 2022
Kiedy buty opłaca się odnowić i gdzie to zrobić
Kiedy buty opłaca się odnowić i gdzie to zrobić?
27 maja, 2022
Ile kosztuje dorobienie kluczyka do szafki szkolne
Ile kosztuje dorobienie kluczyka do szafki szkolnej? Sprawdź!
29 lipca, 2022

Twoje ukochane szpilki są zbyt wysokie? A może ich obcas jest zniszczony i nie wygląda zbyt dobrze? Nie przejmuj się! W naszym zakładzie szewskim naprawiamy wszystko – także podniszczone lub całkiem zniszczone obcasy. Nie działaj więc na własną rękę, zamiast tego przynieś swoje ulubione buty do nas. Doświadczenie i wiedza jakie mamy pozwolą nam sprawić, by Twoje ukochane szpilki wyglądały niemal jak nowe!

Dlaczego kobiety kochają szpilki?

Kochamy szpilki – pod tym stwierdzeniem na pewno podpisałoby się wiele pań. Tego typu obuwie jak żadne inne pozwala nam się poczuć bardzo kobieco, a w dodatku szpilki pięknie wysmuklają nogi sprawiając, iż wizualnie te sięgają niemal do nieba! Jeśli umiemy chodzić w szpilkach, uczymy się prawidłowej postawy ciała, a więc wyprostowanej sylwetki. To także od razu poczucie większej pewności siebie oraz przebojowości – jeśli więc jesteś kobietą nieco wycofaną lub całkiem nieśmiałą, spróbuj! Szpilki to buty ponadczasowe, które zdecydowanie nigdy nie wyjdą z mody. Czarne lub beżowe szpilki zdecydowanie warto mieć w swojej garderobie – to podstawowy must have. A może pokusisz się o zakup takich klasyków jak kultowe szpilki od Christiana Louboutina? Dla niejednej kobiety to obiekt pożądania! Jeśli tylko masz okazję i lubisz kultowe przedmioty, spraw sobie tę przyjemność!

Problem z obcasem – zaradzi doświadczony szewc

Szpilki są zdecydowanie piękne, jednak często panie skarżą się na to, iż niestety bywa to obuwie niewygodne. Jeśli więc kupiłaś wymarzone buty, lecz wydają Ci się one zbyt wysokie i mało komfortowe, nie musisz oddawać ich od razu do sklepu. W naszym zakładzie zajmujemy się takimi pracami jak np. skracanie obcasów. Dobrej jakości buty produkowane są tak, iż istnieje pewna tolerancja pozwalająca na skrócenie ich obcasów – czasem nawet pół centymetra robi tutaj sporą różnicę.  W butach na wysokim obcasie każdy milimetr ma znaczenie, więc skrócenie obcasów już o wysokość fleków daje znaczne, wymierne efekty. To, o ile mm lub cm możemy skrócić obcas w danych butach, określimy na miejscu, gdy buty zostaną do nas przyniesione.  Jeżeli obcasy miałyby być skrócone maksymalnie, ile się da, na pewno trzeba rozważyć usługę ich modelowania. Prawidłowo przeprowadzony proces skracania obcasów nie powinien pozostawić po sobie żadnych śladów.

Zaradzimy w każdym przypadku – jeśli Twoje obcasy są zbyt wysokie, jeśli uległy złamaniu lub zniszczeniu, a także jeżeli masz zniszczone fleki lub niestabilne buty. Przynieś swoje szpilki do profesjonalistów, a my zrobimy wszystko, by znów wyglądały jak nowe oraz byś mogła poczuć się znów pewna siebie oraz kobieca.