Ile kosztuje dorobienie kluczyka do szafki szkolnej? Sprawdź!

Czy można obciąć obcas w bucie
Czy można obciąć obcas w bucie?
24 czerwca, 2022
Gdzie w Warszawie dorobić klucz
Gdzie w Warszawie dorobić klucz i kiedy należy wymienić zamek w drzwiach?
24 sierpnia, 2022
Czy można obciąć obcas w bucie
Czy można obciąć obcas w bucie?
24 czerwca, 2022
Gdzie w Warszawie dorobić klucz
Gdzie w Warszawie dorobić klucz i kiedy należy wymienić zamek w drzwiach?
24 sierpnia, 2022
Pokaż wszystkie

Ile kosztuje dorobienie kluczyka do szafki szkolnej? Sprawdź!

Szkolna szafka to bardzo praktyczne rozwiązanie, które teraz dostępne jest i dla nauczycieli, i dla uczniów. Wszystko dzięki przepisom prawa, które obowiązują od 2019 roku. Zgodnie z nowymi przepisami, każda szkoła ma obowiązek zapewnić każdemu uczniowi jego własną szafkę, by mógł w niej przechować książki, zeszyty, przybory szkolne i inne pomoce dydaktyczne.

Jakie szafki do szkół?

Szafki jak dotąd spotykaliśmy w szkołach jedynie w szatniach ogólnych oraz w szatniach przy salach gimnastycznych. Od ponad 3 lat to się zmieniło – każda szkoła musi dodatkowo posiadać szafki dla uczniów, w których ci będą mogli przechować swoje rzeczy szkolne, by nie dźwigać ich do i z domu.

W takiej szkolnej szafce każdy uczeń może zostawić książki, zeszyty, przybory szkolne, ubranie na wf, etc. Ma to odciążyć dziecięce kręgosłupy, a dodatkowo zachęcić dzieci do odrobienia prac domowych w szkole. Nowe prawo podoba się wszystkim – dzieci dźwigają mniej, a w domu po lekcjach mają znacznie więcej czasu na zabawę i na relaks.

Jakie szafki do szkół są najpraktyczniejsze? Większość placówek zdecydowanie wybiera szafki metalowe, które są solidne i na pewno posłużą wielu pokoleniom uczniów. Metalowe szafki na kluczyk pozwalają przechować prywatne rzeczy dzieci w sposób bezpieczny, są trwałe, łatwo można je umyć oraz są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio zabezpieczone nie są narażone na korozję, a kreatywnie pomalowane stanowią kolorową ozdobę w klasie lub na szkolnym korytarzu.

Co w przypadku, gdy uczeń zgubi kluczyk?

Oczywiście to nie koniec świata! Kluczyk zawsze można dorobić, czy to na podstawie jego kopii czy też na podstawie zamka, jeśli zachodzi taka konieczność, a kopii kluczyka nie ma. Dorabianie kluczyka na podstawie zamka warto powierzyć profesjonalistom, ponieważ nie jest to usługa oferowana przez wszystkich i łatwa.

Samo dorobienie kluczyka do szkolnej szafki nie jest drogie. Zazwyczaj za dorobienie prostego kluczyka zapłacić trzeba kilka – kilkanaście złotych.

By szybko i profesjonalnie dorobić kluczyk do szkolnej szafki, zapraszamy do nas! Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz trzy lokalizacje – w Piasecznie, na warszawskim Tarchominie oraz na Mokotowie. Wciąż się doskonalimy i podnosimy swoje kwalifikacje, by sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Jeśli Twoje dziecko zgubiło kluczyk do szkolnej szafki, odwiedź nas! Dołożymy starań, by nowy kluczyk dorobić szybko i bezproblemowo.