Czy można dorobić złamany klucz
Czy można dorobić złamany klucz?
Maj 25, 2020
tarchomin klucze samochodowe
Jak dorobić kluczyk do samochodu z pilotem?
Czerwiec 27, 2020
Pokaż wszystkie

Dorabianie kluczy Gerda Warszawa

dorabianie kluczy gerda warszawa

Gdy słyszymy „Gerda” z pewnością mamy od razu skojarzenia z najbardziej popularnymi kluczami, zamkami i drzwiami jaki dostępne są na polskim rynku. Ale popularność to nie wszystko- z pewnością kolejne skojarzenie to wysoka jakość oraz gwarancja bezpieczeństwa jaką oferuje nam ten właśnie producent. W dzisiejszym artykule kilka słów o tym z jakimi kluczami Gerda możemy się spotkać i jak wygląda kwestia ich dorabiania.

Dorób klucze Gerda w Warszawie w jednym z naszych punktów usługowych:

Klucze Gerda- od ponad 30 lat w domach Polaków

Marka Gerda to polski producent drzwi, zamków oraz okuć, który istnieje na naszym rynku już od prawie 33 lat. To czas dużego rozwoju firmy i budowania bardzo szerokiej oferty wysoko jakościowych produktów jakie dziś nabyć może każdy z nas. Marka posiada dziś aż trzy zakłady produkcyjne- w Warszawie, w Starachowicach oraz w Sokołowie i jest laureatką takich wyróżnień jak chociażby tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2017, Super Marki- jakość zaufanie, renoma czy Superbrands Polska- najsilniejsze polskie marki.

Producent Gerda oferuje dziś kilka wariantów zamków oraz pasujących do nich kluczy, m.in. zamki nawierzchniowe (są to bardzo bezpieczne zamki powstałe we współpracy marki wraz z Instytutem Mechaniki Precyzyjnej oraz Komendą Główną Policji), zamki wpuszczane (wykonane z najbardziej wytrzymałych materiałów, idealne do drzwi antywłamaniowych), kłódki czy systemy Master Key (czyli „wiele zamków, jeden klucz) i inne.

Wybierając odpowiedni do swojego domu czy mieszkania zamek oraz klucz Gerda, trzeba wziąć pod uwagę kilka parametrów: rozmiar oraz wagę drzwi, kierunek otwierania drzwi, rodzaj rygli zastosowanych w danym zamku, dodatkowe zabezpieczenia zamka (np. blaszka chroniąca przed przewierceniem zamka), certyfikaty bezpieczeństwa oraz posiadane przez produkt atesty, klasę odporności danego zamka na włamanie (drzwi antywłamaniowe i zamki do nich to produkty klasy 4 i wyżej, dodatkowo dołączone są do nich karty kodowe).

Doświadczenie w dorabianiu kluczy GERDA

Klucze Gerda to klucze najwyższej jakości i wykonane z niezwykłą precyzją. Z tego właśnie wynika to, iż do ich dorabiania należy zdecydowanie mieć doświadczenie i znać się na swoim fachu w sposób nieprzeciętny. Marka Gerda wypuszcza na rynek co jakiś czas nowe produkty, dlatego osoba, która fachowo zajmuje się dorabianiem kluczy powinna co jakiś czas podnosić swoje kwalifikacje, by sprostać ciągle zmieniającym się trendom i wymaganiom rynku. Dobry zakład zajmujący się dorabianiem kluczy może pochwalić się nawet specjalizowaniem się w projektowaniu i instalacji systemów Master Key.