Jak skrócić bransoletkę w zegarku
Jak wyczyścić zegarek z bransoletką? Kilka sprawdzonych sposobów
Kwiecień 29, 2021
szewc warszawa
Dobry szewc w Warszawie
Maj 28, 2021
Pokaż wszystkie

Skracanie obcasów – Warszawa

Jak wymienić fleki

Każdy na pewno ma taką parę butów, która jest jego ulubioną. Co w przypadku, kiedy potrzebujemy z różnych powodów skrócić w nich obcas. Jest to możliwe tylko musimy znaleźć odpowiedniego fachowca – takich właśnie zatrudniamy w naszych punktach.

Od czego zacząć skracanie obcasów?

Pierwszą rzeczą, którą musimy sprawdzić to materiał z jakiego wykonane są obcasy. Jeśli są one zintegrowane z podeszwą to skracanie może być ograniczone. Jeśli obcas można zdemontować wtedy jest to zdecydowanie łatwiejsze. Skracanie jest usługą bardzo indywidualną i dopasowaną do konkretnej pary butów. Nasz fachowiec na podstawie oględzin może stwierdzić czy dane obcasy można skrócić i o jaką długość. Skrócenie obcasów wiąże się też z usunięciem fleków, które po skróceniu nie będą nadawać się już do użytku. Z tego względu konieczne jest również wykonanie nowych fleków. Często przy obcasach typu szpilka należy najpierw udrożnić fabryczną rurkę, która niekiedy jest przymocowana co wiąże się z demontażem całego obcasa, a tym samym również z większym nakładem pracy.

Czy skrócenie obcasów wpływa na wygodę chodzenia?

Wraz ze skróceniem obcasów pojawia się obawa, że czubki butów podniosą się do góry i będziemy chodzić jak klown. Nie muszą się Państwo obawiać, ponieważ nasz pracownik skróci obcas tak, że po założeniu buta będzie to nieodczuwalne. Poza tym zawsze jest ryzyko, że złamie się stalka, ale wykonując nasze usługi dbamy o to, żeby nie zniszczyć butów. Jeśli istnieje takie ryzyko informujemy o tym naszych Klientów. Wykonane przez naszych pracowników nie zostawia śladów na skracanym bucie.

Gdzie szukać naszych specjalistów?

Nasze zakłady W&D Serwis są ulokowanie w kilku punktach w Warszawie – na Ursynowie, Tarchominie i w Józefowie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać zleconą usługę w szybkim czasie i dotrzeć z pomocą. W każdy z naszych punktów można znaleźć również bogatą ofertę wkładek do butów, a także akcesoriów i dodatków obuwniczych. Potrafimy dać drugie życie bardzo znoszonym butom na szpilce czy trampkom. Naprawy polegają nie tylko na standardowej wymianie fleków, ale także na różnego rodzaju zszyciach czy nawet obszywaniu skórą.

Na swoje usługi dajemy gwarancję, więc bez obaw można nam powierzyć ulubione buty. Oferujemy również usługi nie tylko naprawiania obuwia, ale również z profesjonalnym dorabianiem kluczy i wyrabianiem pieczątek. Mieszkańcy Warszawy mogą bez problemu dzwonić do nas w razie zatrzaśnięcia drzwi i innych awarii związanych z kluczami.