ile kosztuje dorabianie kluczy
Ile kosztuje dorabianie kluczy do domu?
Luty 24, 2020
jak powinna wygladac pieczatka firmowa
Jak powinna wyglądać pieczątka firmowa?
Marzec 21, 2020
Pokaż wszystkie

Gdzie jest dobry szewc w Warszawie?

Gdzie jest dobry szewc w Warszawie

W jednej z dzielnic, pięknej, Polskiej stolicy znaleźć możemy niewielki zakład, który swoim profesjonalizmem i doświadczeniem działa cuda. Mowa tutaj oczywiście o jednej z najlepszych firm zajmującej się naprawą obuwia! W&D to profesjonaliści, którzy od lat oferują warszawskim mieszkańcom swoje usługi. Lata doświadczeń w tak ciężkiej branży, jaką są usługi szewskie, stworzyły znakomitych fachowców, którzy bez najmniejszego problemu radzą sobie z naprawą obuwia. To właśnie do nas udaje się cała Warszawa, po ostatnią deskę ratunku dla swoich butów.

W&D Serwis

Nasza firma pod tym logiem od lat działa na Polskim rynku. Każdego dnia, przychodzą klienci z nadzieja na uratowanie ich ulubionej pary butów. W naszych zakładach przewija się kilkanaście par obuwia, poczynając od eleganckich szpilek, kończąc na ulubionych trampkach do codziennego użytku. W&D oferuje wiele możliwości naprawy obuwia, regeneracja, sklejanie czy zszywanie to tylko niektóre z nich. Rodzaj obuwia im niestraszny a jakość działania ciągle pozostaje na wysokim poziomie. Oddając buty, możesz być pewien, że pozostają one w dobrych rękach, niezależnie od tego, czy zależy Ci jedynie na wymianie fleków, czy może obszyciu buta skórą. Jak wiadomo, czas na naprawę zależny jest od szczegółów oraz wielkości wady, nie możemy liczyć na działanie „na miejscu”, gdy chodzi na przykład o pokrycie buta nowym materiałem.

Usługi szewskie – zapomniana klasyka

Obecne czasy to era, w której w mgnieniu oka otwierane są nowe, butiki czy markowe sklepy. W wolnym czasie lubimy bowiem przejść się na shopping i wynaleźć nowe perełki, które zagoszczą w naszej szafie. Dziś rzadko kiedy mówimy o konsumpcyjnym trybie życia, jeśli coś się psuje, zazwyczaj ląduje chwile później w koszu, a na jego miejsce wskakuje całkiem nowy, „świeży” produkt. Niestety wielu z nas zapomniało już o czasach, w których to raczej stawiano na naprawę niż na zakup nowego produktu. I choć na rynku istnieje wiele serwisów zajmujących się naprawą obuwia, wielu z nas po prostu o tym zapomina. Każdy z nas miał choć jedną parę butów, z którą ciężko było się rozstać. Niestety uszkodzenia, jakie posiadały, z góry mianowały je na te, dla których nie ma już ratunku. W takich chwilach warto pamiętać o specach od obuwia, którzy przedłużą ich żywot.

Czy warto oddać buty do szewca?

Na to pytanie można odpowiedzieć bez większego zastanowienia. Jeśli firma, do której oddajemy obuwie, jest profesjonalna, jak najbardziej jest to opłacalne. Dziś coraz ciężej jest nam zakupić buty, które przysłużą się na kilka najbliższych lat. Zazwyczaj dość szybko możemy zaobserwować odklejająca się podeszwę, uszkodzony zamek czy też pęknięcia. Ponadto, porównując ceny napraw do ceny zakupu nowego produktu, możemy zauważyć znaczącą różnicę. No a największą z zalet jest fakt, że nasza ulubiona para butów, potowarzyszy nam jeszcze przez długi czas. Na szczęście dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych i poradzą sobie oni nawet z największym defektem.