Jak wymienić fleki
Skracanie obcasów – Warszawa
Maj 18, 2021
Dorabianie kluczy - jak to się robi
Jak dorobić klucz bez klucza?
Czerwiec 21, 2021
Pokaż wszystkie

Dobry szewc w Warszawie

szewc warszawa

Obecnie zawód szewca zanika, ponieważ większość butów jest wykonywana hurtowo w fabrykach. Z tego powodu znalezienie dobrego szewca jest trudnym zadaniem. Najczęściej dzisiaj spotykanym poglądem jest to, że szewc może jedynie buty naprawiać. Co ważne, szewc potrafi je również wykonać. Jest to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość, mają niewymiarowe stopy lub różnego rodzaju zwyrodnienia. Dobry szewc wykona dla Nas buty na wymiar.

Czym zajmuje się szewc?

Szewc wykonuje wszelkie czynności związane z obuwiem. Głównie zajmuje się naprawą już tych wytworzonych butów. Jego zakres obowiązków oscyluje wokół mocowania ozdób, guzików, wymiany fleków i obcasów, czyszczenia lub rozciągania obuwia. Szewc może również tworzyć buty od podstaw – zazwyczaj jest to wykonanie na specjalne zamówienie. Zdejmuje miarę ze stopy klienta, wykrawa wzór przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Poza tym szewc naprawia również torebki i paski. Po czym poznać dobrego szewca? Przede wszystkim zna się na tym co robi. Jest skrupulatny i dokładny, a także ma dobry wzrok i jest precyzyjny. Poza tym dobry szewc doradzi i podzieli się z klientem swoją wiedzą i doświadczeniem – często klient może nie zdawać sobie sprawy z wielkości danej naprawy, dlatego dobrze jest go uświadomić, jak wiele pracy czasem potrzeba, aby naprawić jedną parę butów. Aby zostać szewcem należy ukończyć szkołę zawodową i uzyskać tytuł czeladnika lub też można ukończyć specjalistyczne kursy.

Gdzie szukać dobrego szewca w Warszawie?

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych fachowców. Nasze zakłady W&D Serwis są ulokowanie w kilku punktach w Warszawie – na Ursynowie, Tarchominie i w Józefowie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać zleconą usługę w szybkim czasie oraz dzięki dobrej lokalizacji, dotarcie do naszych zakładów, mieszkańcom różnych części Warszawy, jest bardzo proste. W każdy z naszych punktów można znaleźć również bogatą ofertę wkładek do butów, a także akcesoriów i dodatków obuwniczych. Potrafimy dać drugie życie bardzo znoszonym butom na szpilce czy trampkom. Naprawy często polegają na standardowej wymianie fleków, ale także na różnego rodzaju zszyciach czy nawet obszywaniu skórą. Na swoje usługi dajemy gwarancję, więc bez obaw można nam powierzyć ulubione buty. Nasi specjaliści są prawdziwymi mistrzami, jeśli chodzi o naprawy butów. Oferujemy również usługi nie tylko naprawiania obuwia, ale również z profesjonalnym dorabianiem kluczy i wyrabianiem pieczątek. Mieszkańcy Warszawy mogą bez problemu dzwonić do nas w razie zatrzaśnięcia drzwi i innych awarii związanych z kluczami. Umożliwia to załatwienie kilku spraw jednocześnie. Warto jest mieć zapisany nasz numer telefonu w razie nagłych sytuacji kryzysowych.