Masz zniszczone
lub niewygodne buty

Zanim rozważysz pozbycie się ich, zanieś je do szewca

READ MORE

Pieczątki

W naszej ofercie posiadamy również pieczątki Ursynów dla firm i osób prywatnych. Realizacje wykonujemy od ręki, nie musisz się z nami umawiać. Nasze konkurencyjne ceny sprawiają, że wiele firm podjęło z nami stałą współpracę. Posiadamy szeroką gamę pieczątek w zależność od potrzeb klienta. Oferujemy pieczątki firmowe, podpisowe, pieczątki księgowe (duże) oraz te kieszonkowe. Posiadamy różne rodzaje i kolory. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty. Czym różnimy się od konkurencji? Znajdziesz nas w wielu punktach Warszawy, a nasze ceny są niższe niż w drukarniach czy innych miejscach, gdzie wykonywane są pieczątki. Każdego dnia przybywa nam zadowolonych klientów, którzy składają zamówienia na różnego rodzaju pieczątki.

Decydując się na pieczątki Tarchomin na poczekaniu, już po 15 – 20 minutach możesz wyjść ze swoim zamówieniem. Poza samym wykonaniem pieczątek oferujemy także zmianę gumki z treścią w oprawce. Ostateczna cena zależy od rodzaju i wymiaru zamawianej pieczątki. Pieczątki są małe i lekkie przez co można nosić je w kieszeni spodni, plecaku, neseserze, czy torbie na laptopa. Zapraszamy do naszych punktów w centralnych miejscach Warszawy. W przypadku większych zamówień prosimy o kontakt poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Realizując zamówienia hurtowe oferujemy rabaty i promocje. Sprawdź już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów. Tylko my potrafimy połączyć niską cenę i wysoką jakość. Wiemy czego potrzebują warszawscy przedsiębiorcy i jak do nich trafić.

NAJWAŻNIEJSZE PIECZĄTKĘ MOŻESZ U NAS WYROBIĆ NA POCZEKANIU !!!

    Wykonujemy:

colop

Pieczątki COLOP

– standardowe pieczątki firmowe

– pieczątki z grafiką, logo firmy

– mini pieczątki tzw. kieszonkowe

– pieczątki imienne

WAGRAF 1
Pieczątki WAGRAF

– datowniki

– numeratory

– zapasowe gumki do

pieczątek (płytka tekstowa)

– różne rozmiary i kształty (prostokątne i okrągłe)

mouse
Pieczątki kieszonkowe Stamp Mouse

– różne kolory odbić pieczątki (czarny, niebieski, czerwony, zielony)

– i inne

Koszt pieczątki uzależniony jest od ilości tekstu jak również rodzaju obudowy, przedział cenowy za całą pieczątkę (obudowa+tekst) zaczyna się od 39zł.

Natomiast koszt wymiany samej treści od 17zł.